Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Галхімсервіс» засноване 28 листопада 1997 року. У 2004 році почата розробка проекту власного виробництва хімікатів і в жовтні 2005 року отриманий висновок комплексної державної експертизи на проект будівництва виробництва хімікатів для шинної промисловості та гумово-технічних виробів потужністю 500 тн в рік. В цьому ж році розпочато будівництво на незадіяних виробничих площах фірми Барва, що були викуплені товариством.

29 березня 2007 року введено в експлуатацію виробництво хімікатів для шинної промисловості та гумово-технічних виробів ТзОВ «Галхімсервіс» .

2009 рік став етапним для підприємства. В умовах кризи товариство не тільки не знизило обсяги реалізації продукції, але й зуміло наростити їх майже на 30 відсотків. В цьому ж році підприємство було сертифіковане по міжнародній системі сертифікації менеджменту і якості ISO 9001:2008, що свідчить про високий рівень не тільки якості продукції, але й системи виробництва і здатності забезпечувати найвищі вимоги споживачів. На сьогодні ми співпрацюємо в галузі забезпечення сировиною з фірмами Японії, Сполучених Штатів, Росії та Китаю. По підсумках роботи за 2008 рік підприємство стало лідером галузі серед аналогічних підприємств України та отримало національний сертифікат, а по результатах роботи за 2009 рік – кращим малим виробничим підприємством міста та нагороджене Дипломом в номінації Тріумф 2009. По результатах роботи в 2012 році переможець в номінації “Лідер галузі”, а по підсумках 2013 – переможець в номінації Тріумф 2013.

В кінці 2006 році товариством був придбаний недіючий завод по виробництву цегли в с. Глибоке, Богородчанського району.

На протязі 2007-2008 років проведено геологічне вивчення кар’еру глинистої сировини та у 2009 отримано спецдозвіл на її видобуток. Проведено капітальний ремонт та реконструкцію виробництва цегли та створено понад 40 робочих місць. Проектна потужніть заводу 2 млн. штук цегли в сезон, основна реалізація – для багатоповерхового будівництва по області та забудови приватного сектору.

Товариство займається благодійною діяльністю. Зокрема було проведено газифікацію Глибоківської школи та змонтовано систему опалення, профінансовано користування та підключення школи до мережі інтернет та закуплено музичні інстументи, закуплено будівельні матеріали для ремонту, виділялись будівельні матеріали для будівництва каплиці на території Дзвиняцької лікарні та будівництво церков в с.м.т.Богородчани та с. Марково. Товариством також щорічно надається фінансова допомога для дітей-сиріт .

Сучасне обладнання провідних світових виробників, використання високоякісної сировини, постійне вдосконалення технологій, індивідуальний підхід до кожного клієнта та згуртована робота команди професіоналів – це основні принципи діяльності підприємства.